Abdulgaffar Mahallesi Halı Yıkama

Abdulgaffar Mahallesi Halı Yıkama

Battalgazi Abdulgaffar Mahallesi Halı Yıkama

Yüksek standartlar ile birlikte halı yıkama işlemlerini gerçekleştiren firmamız, özellikle halılarda leke temizliğine çok özen göstermektedir. Çay, kahve ve çamur gibi lekeler halılarda en zor çıkan lekeler olduğu için özel bitkisel deterjanlar ile müdahale edilir. Bu kapsamda Malatya ilinde bu niteliklerle hizmet veren Abdulgaffar Mahallesi halı yıkama firmaları arasında seçkin bir tercih sağlıyoruz.

Abdulgaffar Mahallesi Halı Temizleme Firmaları

Bölge genelinde en çok tanınan işletmelerden biri olarak Abdulgaffar Mahallesi halı yıkama tavsiye konusunda da dilden dile yayılan bir kalite oluşturuyoruz. Bu kalite kapsamında yıkama işlemi yapılan halılarda pürüzsüz bir temizlik ve net bir hijyen elde edilmektedir.

Abdulgaffar Mahallesi Halı Yıkama Firması

Çok köklü bir tecrübeye sahip olan firmamız, Abdulgaffar Mahallesi halı temizleme işlemlerinde fiyat belirlemelerini halının türüne göre ve metrekare boyutlarına göre yapmaktadır. Her halı türü ayrı bir fiyat ile temizlenirken, yıkama fiyatları net olarak metrekare boyutları ile belirlenir. Örneğin, 6 metrekare yün halı ile 6 metrekare makina halısı farklı fiyatlar ile yıkanır.

 

537 görüntülenme