Cevherizade Mahallesi Halı Yıkama

Cevherizade Mahallesi Halı Yıkama

Cevherizade Mahallesi Halı Yıkama

Halılarda yıkama işlemlerin gerçekleştirilmesi için öncelikle halılar ücretsiz servisler ile evlerden teslim alınır. Bu nedenle yıkama hizmeti talep ettiğinizde, öncelikle telefonla bize ulaşabilir ve Cevherizade Mahallesi halı temizleme hizmeti talep edebilirsiniz. Talep sonrasında evinizden alınan halılar işletmemizde fabrika ortamına alınarak, türlerine göre ayrılır ve sonrasında toz alma işlemi gerçekleştirilir.

Cevherizade Mahallesi Halı Yıkama Fabrikası

Fabrikalarımızda standartlarına göre birbirinden ayrılan halılar, ilk yıkama işlemine alınarak öncelikle lekelerin sökülmesi sonrasında yıkama, durulama, kurulama ve paketleme aşamaları yer alır. Malatya ilinde bu standart ve aşamalı hizmeti sunan ilk işletmelerden biri olarak Cevherizade Mahallesi halı yıkama firması kalitesini en yüksek noktaya ulaştırıyoruz.

Cevherizade Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları

El değmeden yıkanarak kurutulup paketlenen halılar, numaralandırma sistemi ile birbirine karışmadan tekrar ücretsiz servisler sayesinde evinize teslim edilir. Bu sayede tertemiz bir şekilde teslim aldığınız halıları kontrol ederek, hijyen garantisini gözden geçirebilir ve Cevherizade Mahallesi halı temizleme firmaları arasında gösterdiğimiz kaliteyi net olarak görebilirsiniz.

425 kez görüntülendi