Gazi Mahallesi Halı Yıkama

Gazi Mahallesi Halı Yıkama

Yeşilyurt Gazi Mahallesi Halı Yıkama

Halı yıkama işlemini gerçekleştirmek için öncelikle halılar türlerine göre birbirlerinden ayrılır ve ardından vakumlu çırpma ve toz alma makinesinden geçirilir. Ardından ıslatılan halılar profesyonel 8 fırçalı tam otomatik endüstriyel makinelerde yıkama işlemine alınır. Bu makinelerde bitkisel yıkama şampuanları kullanılarak, halıda lekesiz ve pırıl pırıl bir temizlik elde edilir. Tüm bu işlemler Gazi Mahallesi halı yıkama firması olarak tarafımızdan sağlanır.

Gazi Mahallesi En Temiz Halı Yıkama

Malatya ili için özel olarak geliştirdiğimiz bu sistemler sayesinde halı yıkama işlemlerinde tam hijyen elde edilir. Halı üzerindeki çay, meyve suyu, kahve veya çimen lekesi gibi her leke kolayca sökülür. Ayrıca Gazi Mahallesi halı yıkama firmaları arasında en hızlı sonuçları firmamız sunmaktadır.

Gazi Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları

Hızlı bir sonuç elde ederek, halıların zamanında teslim edilmesi ve karışma gibi sorunların oluşmaması için makbuz ve kayıt ile hizmet verilmektedir. Bu sayede teslim edilen makbuz üzerinde ödemeniz gereken fiyat belirlenir ve kalite kontrol gerçekleştirdikten sonra Gazi Mahallesi halı temizleme işlemi tamamlanarak ödeme işlemleri gerçekleştirilir.

 

564 görüntülenme