Şehit Fevzi Mahallesi Halı Yıkama

Şehit Fevzi Mahallesi Halı Yıkama

Şehit Fevzi Mahallesi Halı Yıkama

Acil bir şekilde evinizde bulunan halıların yıkanmasını talep ettiğinizde, firmamıza başvurarak en geç 24 saat içerisinde halıların teslim alınmasını sağlayabilirsiniz. Halılar en geç 2 gün gibi bir süre içerisinde yıkanarak, paketlenir ve tekrar teslim edilir. Bu standart Malatya ilinde sadece firmamız tarafından sağlanmakla birlikte Şehit Fevzi Mahallesi halı temizleme firmaları arasında özel bir sistem oluşturmaktadır.

Şehit Fevzi Mahallesi Profesyonel Halı Yıkama

Profesyonel şekilde yıkama hizmeti almak istediğinizde firmamız, her zaman olduğu gibi hassasiyet ile tam dezenfeksiyon oluşturur. Dezenfeksiyonun elde edilmesi için ithal şekilde elde edilen bitkisel deterjanlar kullanılır. Bu deterjanlar sayesinde Şehit Fevzi Mahallesi en temiz halı yıkama işlerinde tüm lekeler ve mikroorganizmalar yok edilebilir.

Şehit Fevzi Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları

İster acil ister rutin temizlik işlemlerinde firmamız her zaman uygun fiyatlar sunmaya gayret göstermektedir. Bu nedenle firmamızdan hizmet talep ettiğinizde, yıkanacak halılarının türüne ve boyutlarına göre yıkama fiyatları belirlenir. Bu noktada Şehit Fevzi Mahallesi halı yıkama fiyatı için talep edilen ücretler peşin veya kredi kartı ile ödenebilir.

542 görüntülenme