Su Mahallesi Halı Yıkama

Su Mahallesi Halı Yıkama

Yeşilyurt Su Mahallesi Halı Yıkama

Her gün onlarca müşterimiz için fabrika ortamımızda yıkama işlemleri gerçekleştirmek ile birlikte Malatya ilinde en kaliteli hizmetleri firmamız sağlamaktadır. Çünkü firmamız Su Mahallesi halı yıkama firması olarak son teknoloji sistemler ile yıkama gerçekleştirmektedir. Bu sistemler 8 fırçalı yıkama sağlarken, el değmeden makine üzerinde yıkama işlemini tamamlamaktadır.

Su Mahallesi Profesyonel Halı Yıkama

Kullandığımız makineler sayesinde profesyonel yıkama hizmetleri gerçekleştirilirken, halı üzerinde kullanılan deterjanlar uygun su sıcaklığı ile lekelere nüfuz eder. Bu sayede halının en derin noktasına kadar işleyen leke sökülerek atılır. Aynı zamanda Su Mahallesi halı temizleme işlemi sırasında bu yapıyla tüm mikroorganizmalar öldürür.

Su Mahallesi Halı Yıkama Fiyatı

Kaliteli hizmet yapısı ile birlikte Su Mahallesi halı yıkama tavsiye konusunda da ön plana çıkan işletmemiz, fiyat konusunda da her zaman takdir görmektedir. Sektörde yer alan birçok rakibimize göre çok uygun fiyatlar ile hizmet verdiğimiz için müşterilerimiz öncelikli olarak firmamızı tercih etmektedir. Özellikle metrekare bazı fiyatlarda her halı için en uygun rakamlar belirlenerek, türlerine göre ayrı rakamlar sağlanır.

446 görüntülenme