Turgut Özal Mahallesi Halı Yıkama

Turgut Özal Mahallesi Halı Yıkama

Yeşilyurt Turgut Özal Mahallesi Halı Yıkama

Firmamızı arayarak halı yıkama siparişi verdiğinizde, aynı gün içerisinde halılar ücretsiz servisler ile evlerinizden alınır. Sonrasında halılar yıkanmak üzere Turgut Özal Mahallesi halı yıkama fabrikası parkuruna getirilir. Parkur sistemi sayesinde halı belirli aşamalardan geçirilerek, son noktada kurutup paketlemeye ulaşır. Paketleme yapılan halılar yine ücretsiz servis ile evinize teslim edilir.

Turgut Özal Mahallesi Halı Yıkama Firmaları

Malatya ilinde ilk defa bu parkur sistemini kuran firmamız belirli noktalara da çok yüksek özen göstermektedir. Örneğin, halılarda teslim alma ve teslim etme sırasında karışıklık oluşmaması için makbuz ve kayıt numarası ile hizmet verilir. Halılarda sorun oluşmaması için özel bitkisel deterjanlar kullanılır. Bu nedenle Turgut Özal Mahallesi halı firmaları arasında özel standartlar firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Turgut Özal Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları

Yıkama fiyatları konusunda da belirli standartlar firmamızın önemli noktaları arasındadır. Bölgenin en çok tercih edilen Turgut Özal Mahallesi halı yıkama firması olarak fiyat konusunda da halı türü, metrekare boyutları ve yıkanacak halı sayısı gibi noktalara göre belirleme yapmaktayız.

526 görüntülenme