Yeşilyurt Halı Yıkama

Yeşilyurt Halı Yıkama

Yeşilyurt Halı Yıkama Servisi

Malatya Yeşilyurt ilçesi genelinde çok uzun yıllardır halı yıkama konusunda profesyonel hizmetler sunan firmamız, yılların değiştiremediği standartlar elde etmiştir. Bu standartlar sayesinde Yeşilyurt profesyonel halı yıkama hizmetleri bir süreklilik haline gelmiştir. Halılarda özellikle hijyenik temizliğe çok yüksek özen göstermemiz ile birlikte halıların türüne göre farklı yıkama yöntemleri ile doğru temizlik sistemleri sağlanmaktadır.

Yeşilyurt En Temiz Halı Yıkama

İlçenin önde gelen Yeşilyurt halı yıkama fabrikası olarak kullandığımız sistemler ile el değmeden yıkama gerçekleştiriyoruz. Fabrikamıza ulaşan halılar yün halı, Isparta halısı veya İpek halı gibi türlerine ayrıldıktan sonra öncelikle toz alma işlemi sağlanıyor. Sonrasında halılarda bulunan lekelere müdahale edilerek, ardından yıkama makineleri ile sistematik yıkama sağlanıyor.

Yeşilyurt Halı Yıkama Fiyatları

Makinelerde el değmeden yıkama işlemine alınan halılar öncelikle deterjanla yıkama sonra durulama sonra kurutma işlemine geçerek en son paketlemeye alınıyor. Paketleme işlemi sonrasında adreslere teslim edilen halılar, Yeşilyurt halı yıkama fiyatı konusunda uygun rakamlar ile teslim ediliyor. Teslimat öncesinde müşterilerimizin tekrar kalite kontrol yapması da talep ediliyor.

592 görüntülenme