Yeşilyurt Yorgan Ve Battaniye Yıkama

Yeşilyurt Yorgan Ve Battaniye Yıkama

Yeşilyurt Yorgan Ve Battaniye Yıkama Servisi

Kış mevsiminin en çok ihtiyaç duyulan eşyaları arasında yer alan yorgan ve battaniyeler, mevsim sonunda genellikle çok kirli bir hale gelirler. Çamaşır makinesi gibi bir sistem ile bu ürünlerin yıkanması çok zor olacaktır. Bu nedenle Yeşilyurt yorgan yıkama fabrikası olarak sizlere profesyonel hizmet sağlıyoruz.

Yeşilyurt Battaniye Yıkama Fabrikası

Yorgan ve battaniyeler genellikle benzer malzemeler ile üretilir ve kış mevsimi boyunca kullanıldıktan sonra ilkbahar mevsimlerinde temizlenmesi gerekir. Çoğunlukla sıcak bölgelerde ve Malatya gibi sıcak iklimlerde sonbahar mevsimine kadar saklanması gerekir. Bu durumda firmamız hem yorgan hem de battaniyelerde temizlik gerçekleştirmek için Yeşilyurt yorgan yıkama servisi olarak hizmet vermektedir.

Yeşilyurt Yorgan Battaniye Yıkama Fiyatı

Yorgan ve battaniyelerde boyutlarına, yıkama yapılan ürün adedine ve ürün türüne göre yıkama fiyatları değişim gösterebilir. Genellikle yünlü veya pamuklu ürünler yıkanırken, benzer fiyatlar ortaya çıkar. Özellikle Yeşilyurt battaniye yıkama fiyatı konusunda firmamız çok yüksek bir avantaj ile her müşterimizin bütçesine uygun şekilde hizmet vermektedir.

 

423 kez görüntülendi