Koşu Mahallesi Koltuk Yıkama

Koşu Mahallesi Koltuk Yıkama

Koşu Mahallesi Profesyonel Koltuk Yıkama

Yıkama hizmetleri gerçekleştirilirken, öncelikle koltuklarda bir inceleme yapılması gerekir. İnceleme sırasında koltuk sayısı, minder, kırlent sayısı ve kumaş türü gözden geçirilir. Özellikle kumaş türüne göre doğru temizlik malzemeleri ve yıkama yöntemi seçilmelidir. Örneğin, kadife kaplı koltuklarda Koşu Mahallesi yerinde koltuk yıkama hizmeti sağlanırken, öncelikle ıslak yıkama sonrasında vakumlu temizlik ve sonrasında buhar ile kurutma sağlanır.

Koşu Mahallesi Çişli Koltuk Yıkama

Malatya ili genelinde idrar lekelerinin koltuklardan sökülmesi için bitkisel deterjan kullanımını tercih eden ilk firmalardan birisi olarak biliniyoruz. Kullanılan bu deterjanlar insan sağlığına hiçbir zarar vermeden idrar gibi lekelerde derine işleyen mikroorganizmaları öldürür. Bu sayede Koşu Mahallesi koltuk takımı yıkama işlemi tamamen etkili bir sonuç oluşturur.

Koşu Mahallesi Koltuk Yıkama Fiyatı

Firmamız çok uzun yıllardır Koşu Mahallesi koltuk yıkama hizmetlerini gerçekleştirirken, özellikle fiyat konusunda da nitelikli bir tercih oluşturmaktadır. Örneğin, ev ortamında koltukların sürekli temiz olmasını isteyen müşterilerimiz, her 3 ayda bir periyodik hizmetler alarak uygun fiyatlar ile avantaj elde etmektedir.

465 görüntülenme