Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Bu sayfada soru&cevap sıkça sorulan sorular kullanılarak oluşturulmuş bir sayfa görmektesiniz.

 

Halılarımın başına bişey gelirmi?
Akpınar halı ve koltuk yıkama ailesi olarak; bizlere halı yıkama hizmeti için teslim etmiş olduğununuz her halıyı türü, cinsi, modeli ve fiyatı ayrımı yapmadan bir emanet mantığıyla bizde kalacağı süre boyunca titizlikle muhafaza ederiz.
Halımın yıkanma zamanının geldiğini nasıl anlarım?
Halılarınız, artık evlerinizdeki hallı yıkama makineleriyle veya elektirikli süpürgeyle tarafınızdan temizlendiği halde, eski temiz parlak görüntüsünün yerine silik ve mat bir görürüm alır. Bu gibi durumlarda artık halınızın profesyonel temizliğe ihtiyaç duyduğuna belirgin emareler oluşur:
Servisiniz Ücretlimi?
Halı yıkama işlemi için arayan müşterilerimiz servisiniz ücretlimi diye sorarlar. Web sitemizde belirtmiş olduğumuz hiç bir semt veya ilçeden servis ücreti almıyoruz. Ancak takdir edersinizki Yakıt ve zaman maliyetleri açısından 1 adet halı veya 1, 2 ve 3 metrekare halı için servis gönderemiyoruz.
Halı Yıkama İşlemini Kaç Günde Teslim Edersiniz?
Halı yıkama işleminin kaç günde olduğu sorusunun cevabı ise, halı yıkama işlemi aceleye gelmez iyi bir halı yıkama yapmanın süresi vardır. Halı yıkama kalitesinden ödün vermemek için ve halı yıkama yoğunluna bağlı olarak biz akpınar halı yıkama fabrikası olarak ortalama halı yıkama süresi olarak sizden 4 gün ila 7 gün arası zaman istiyoruz. Sizden istediğimiz bu süre size vereceğimiz halı yıkama hizmetinin elimizden geldiğince kusursuz olması içindir. Unutmamak gerekirki aceleye getirilen halı yıkama kalitesiz olur hatalı olur.
Halı Yıkamada Ne Kullanıyorsunuz?
Genelde halı yıkama işlemi için firmamızı arayan müşterilerimiz halı yıkama esnasında ne tip temizlik kimyasalları kullandığımızı sorarlar. Halı yıkama işlemlerimizde halınızın cinsine göre halı yıkama şampuanı kullanılır. Kullanmış olduğumuz şampuanlarımız Wieber,Lazerpromax,My fix,Wurth halı yıkama şampuanı kullanılır. Akpınar halı yıkama fabrikası için özel olarak üretmiş olduğu halı yıkama şampuanımızı kullanıyoruz. Hiç bir halı yıkama işlemimizde çamaşırsuyu ve bulaşık deterjanı kullanmıyoruz.